YÖNETİM KURULU

DR. AYŞEGÜL OCAK BAYKARAN

DR. ŞENOL ÖZCAN

BAŞKAN

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinden 1991 yılında mezun oldum. Halen Rüstempaşa Aile Sağlığı Merkezinde Aile Hekimi olarak çalışmaktayım. 


DR. AYŞEGÜL OCAK BAYKARAN

 

DR. EMİN KASIM

GENEL SEKRETER

 


DR. AYŞEGÜL OCAK BAYKARAN

 

DR. EBRU GELGEÇ

MUHASİP ÜYE

Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 1991 yılında mezun oldum. İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Anestezi ve Reanimasyon anabilim dalında ihtisas yaparak 2001 yılında uzman oldum. Halen Yaşam Hastanesinde Anestezi ve Reanimasyon uzmanı ve Başhekim olarak çalışmaktayım. 

 


DR. AYŞEGÜL OCAK BAYKARAN

 

DR. İLKER YILDIRIM

VEZNEDAR ÜYE

1996 yılında Üsküdar Haydarpaşa Lisesi’nden, 2003 yılında ise İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nden mezun oldum. Yaklaşık 5 yıl süresince Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi’nde acil servis ve yoğun bakımda pratisyen hekim olarak çalıştıktan sonra 2009-2013 yılları arasında Trakya Üniversitesi Anesteziyoloji ve Reanimasyon Anabilim Dalı’nda uzmanlık eğitimi aldım. Zorunlu hizmetimi Edirne Uzunköprü Devlet Hastanesi’nde tamamladım. 2017 yılından beri Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesi Anesteziyoloji ve Reanimasyon Anabilim Dalı’nda  doktor öğretim üyesi kadrosuyla çalışmaktayım.

 


DR. AYŞEGÜL OCAK BAYKARAN

 

DR. EROL YALÇIN

ÜYE

 


DR. AYŞEGÜL OCAK BAYKARAN

 

DR. ÖZGE NUR GÖRÜR

ÜYE

 


DR. AYŞEGÜL OCAK BAYKARAN      

 

DR. MUSTAFA KAPLAN

ÜYE

Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 1992 yılında mezun oldum. Aynı Fakülte Üroloji anabilim dalında ihtisas yaparak 1999 yılında uzman oldum. 2023 yılında profesörlük ünvanı aldım. Halen Çorlu Özel Reyap hastanesinde üroloji uzmanı olarak çalışmaktayım.