YÖNETİM KURULU

DR. MEHMET ALBAYRAK

BAŞKAN

1975 yılında Tekirdağ'da doğdu. İlk orta ve lise eğitimini Tekirdağ'da tamamladıktan sonra 1993 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'ni kazandı. 1999 yılında Tıp Fakültesinden Mezun olduktan sonra 2001 yılında SSK Samatya Hastanesinde uzmanlık eğitimine başladı. 2005 yılında uzmanlık eğitimini tamamladıktan sonra 2005-2006 yılları arasında Çorlu Asker Hastanesinde vatani görevini tamamladı. Ekim 2006'da Özel Tekirdağ Yaşam Hastanesinde Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı olarak çalışmaya başladı. 2024 yılı Şubat ayında Özel Tekirdağ Yaşam Hastanesin'den ayrılarak Özel Muayenehanesinde hizmet vermeye başladı. Halen hizmetine Özel muayenehanesinde devam etmektedir.

İletişim : 0533 660 50 13

 


 

DR. EBRU GELGEÇ

GENEL SEKRETER

 


DR. ÖZGÜR BARIŞ ATİK

MUHASİP ÜYE

1986 yılında Ankara'da doğdum. İlk, orta, lise eğitimini Ankara'da tamamladım. 2011 yılında Kars Kafkas Üniversitesi'ni bitirdim. 12 yıldır aile hekimliği yapmaktayım. 10 yıldır Tekirdağ Aile Hekimleri Derneği Genel Sekreterliği ve Aile Hekimleri Dernekleri Federasyonu delegasyon görevini yürütmekteyim.

 


 

DR. LEMAN OKUL

VEZNEDAR ÜYE

1983 yılı Ankara doğumluyum, ilk-orta ve lise eğitimimi Ankara da tamamladım. 2009 yılında Başkent Üniversitesi Tıp Fakütesinden  mezun oldum. Konya Sarayönü Devlet Hastanesi , Tekirdağ Şarköy Devlet Hastanesi , Tekirdağ Şarköy Cumhuriyet Aile Sağlığı Merkezi,  Tekirdağ Çorlu Havuzlar Aile Sağlığı Merkezinde çalıştım. Halen Tekirdağ Süleymanpaşa Necip Fazıl Kısakürek Aile Sağlığı Merkezinde Aile Hekimi olarak görev yapmaktayım.

 

 


DR. AYŞEGÜL OCAK BAYKARAN

 

DR. BURCU TOKUÇ

ÜYE

 


DR. AYŞEGÜL OCAK BAYKARAN

 

DR. HÜLYA BECERİR

ÜYE

 


     

 

DR. ALİŞAH BÜYÜKTATIKÇI

ÜYE